Existuje jen jedno dobro a to je vědění. Existuje jen jedno zlo a to je nevědomost. Sokrates

Mínoiská civilizace

4. dubna 2007 v 21:56 |  Umění kultur
Když vědci zjistili (díky vykopávkám vedeným Arthurem Evansem), že kořeny evrposké civilizace sahají mnohem hlouběji než se prve soudilo, vzbudil tento objev i mezi nejširší veřejností značný rozruch. Nejen, že se najednou stáří evropské kultury posunulo do shruba stejné doby jako egyptská nebo mezopotámská kultura (i když obě jsou přece jen o trochu starší), ale ukázalo se, že je stejně zajímavá jako ostatní tehdejší světové kultury. Dnes je tu pár fotografií přibližujících kulturu, která měla sídlo na Krétě a dá se o ní říci, že je přímou předchůdkyní řecké a potažmo evropské kultury, která zde je až do dnešních dnů.
Hlavními středisky na Krétě byly velké paláce. Byly to vlastně velmi rozvětvená mnohopatrová města. Jejich půdorys připomíná labyrint, což možná ovlivnilo i řeckou mytologii, zvláště když k tomu připočteme uctívání býků, které mělo na Krétě velkou tradici. Navíc symbolem kréty byla dvoubřitá sekera tzv. labrys, z jehož názvu by se mohlo jméno labyrint odvozovat.
Zde můžete vidět dva záběry paláce v Knossu po rekonstrukci. Na druhém jsou vidět typické krétské sloupy. Bohužel autentičnost nemůžeme až tak spolehlivě potvrdit, protože archeolog Arthur Evans, který vykopávky vedl, potřboval rychle obnovit starověké památky, aby tak zvýšil zájem veřejnosti o nově nalezenou kulturu, což se mohlo projevit na kvalitě rekonstrukce.
Zde je ukázka šperkařského umění starověkých Kréťanů. Je vidět, že byli opravdu mistry. Rovněž to dokládá, že měli velmi vyspělou kulturu, podobné šperky dělaly i ostatní vyspělé starověké národy, např. Etruskové.
Krétské vázy - vázy a vůbec všechny malby na krétě byly silně ovlivněny motivy mořských tvorů. Na první můžeme vidět chobotnici a na druhé nádherné váze jsou zobrazeni delfíni, mořské rostliny a ulita. Na dolní části je ornament nekonečené vlny, což symbolizuje nekonečnost bytí.
Soška Hadí bohyně. Na Krétě měli hadi velmi důležitou úlohu. Pravděpodobně byli v přízemí paláců v nádobě, kde byli chováni pro velmi důležitý úkol. Na Krétě totiž byla častá zemětřesení, a hadi je dokázali včas rozpoznat (díky chvění půdy), a mohli tak obyvatele předem varovat. Proto měli hadi velmi důležitou rituální úlohu. Je zajímavé, že jednu sošku hadí bohyně máme dokonce i u nás v Národním muzeu.
Jak už jsme výše napsali, býk měl v krétské kultuře důležitou rituální roli. Mladí lidé se stávali dospělými tím, že absolvovali tzv. tanec s býky. Jednalo se pravděpodobně o "akrobatické cvičení", při kterém museli před býky uskakovat (dokonce možná museli býky přeskočit saltem). Na tomto obrázku je ryton sloužící k úlitbě - je to vlastně nádoba, kam se nahoře do otvoru lilo víno a tlamou vytékalo.
Zde je už výše zmíněná dvoubřitá sekera Labrys, která se stala symbolem Kréty a možná je od ní odvozeno slovo labyrint.
Zmíněný rituál - býčí tanec. Vidíme, že aby mohl mladý Kréťan tento rituál podstoupi musel být velmi mrštný.
Trůní sál v paláci v Knossu. Na stěně jsou malby, které ovšem nejsou původní a byly znovu zrekonstruovány teprve nedávno.
Stěna, na které je krásná malba s delfíny. Opět mořský motiv.
Na konec je tu ještě malba rybáře, který nese ulovené ryby.
Závěrem bychom měli dodat, že kultura na Krétě vznikla v 3. tisíciletí před Kristem a skončila někdy kolem roku 1500 př. Kr - pravděpodobně přírodní katastrofou - výbuchem sopky na ostrově Théra. Poté byla kréta obsazena Acháji. Kultura na Krétě se vyznačovala velkou bezstarostností bezstarostná. Paláce neměly žádný obraný systém, takže pravděpodobně nehrozilo žádné vojenské napadení. Navíc jsou všechny malby velmi jásavé, jsou malovány pastelovými barvami a vůbec působí velmi vesele a "rozjařeně". Z Kréty se umění rozšířilo i na pevninské Řecko a z řecké kultury čerpáme dodnes, takže civilizace na Krétě je svým způsobem jedním z našich kulturních základů.
Ještě je tu seznam pár knih, které o starověké Krétě pojednávají:
V.Zamarovský - Objevení tróje;
Minojské a Mykénské umění
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (162)
Zobrazit starší komentáře

101 ThomasBig ThomasBig | E-mail | 26. července 2018 v 8:36 | Reagovat

Hello! I'll tеll you mу methоd with аll the detаils, as I stаrted eаrning in the Internеt from $ 3,500 рer daу with the hеlр of sосial nеtwоrks reddit and twitter. In this vidео уou will find mоre dеtailеd infоrmаtion and аlsо see how mаny milliоns havе еаrnеd thosе whо have been working for a уeаr using my methоd. I sрeсifiсally mаde а vidео in this сaрaсity. Аftеr buying mу mеthоd, уоu will undеrstаnd whу: http://www.g-idol.com/url.cgi/bbs/?https://vk.cc/8jfmy3

102 AlexhoF AlexhoF | E-mail | Web | 26. července 2018 v 17:23 | Reagovat

If you extremity a professional locksmith in San Diego or within reach areas, don’t vacillate to fall upon the website of The San Diego Locksmith collaborate - https://help-locksmith.com/ - locksmith san diego!

Check the office of The San Diego Locksmith SD – the list of all supported San Diego zip codes!
https://help-locksmith.com/category/view-all-zip-codes/ - locksmith Zip Codes

The San Diego Locksmith Team – The Most Reliable Locksmith Services At Your Management!
It’s obdurate to delineate despair when you can’t open a door of your motor vehicle or apartment. Also you may take sweaty when the organization from a safe flies out of your mind or you receive puzzled the keys. Another in vogue reason of an inability to unlock the auto’s or residence’ doors is a jammed lock. In all these situations you demand to unlock your acreage in San Diego. That is when The http://help-locksmith.com/ - San Diego Locksmith Team’s services can be handy.

Scrutinize the leading page of https://help-locksmith.com/ - locksmith san diego to comprehend the details forth the price, schedules, locations and services offered around the experts from The San Diego Locksmith Team.

103 SergioPrext SergioPrext | E-mail | Web | 2. srpna 2018 v 20:25 | Reagovat

Why do people age and how can Protandim NRF 2 help slow that process? TrueScience Skincare Cream with Protandim Anti-Aging Formula is the best in peace. Buy, register ONLY for Canada, Australia, Hong Kong, Mexico, Thailand, Great Britain, USA

Protandim Nrf2 (протандим)Самое сильное средство в Мире против старения и в 1 миллион раз эффективнее любых антиоксидантов. На базе Протандима Созданы для Женщин удивительные крема антистарения для кожи. Они стали прорывом в мире антивозрастной косметики. Смотрите на сайте http://1541.ru/cms/protandim-nrf1-2.php

Регистрация в проект Lifevantage Беспошлинно Россия и страны СНГ.
https://www.youtube.com/watch?v=UYzaR7AthU8

AminoBoosters в 3-7 раз дешевле, чем Laminine LPGN.  В 1 капсуле AminoBoosters 400 мг, а  в Laminine 200.  Сырье, технология  д-ра Эскеланда - только разные названия.  Заработок без обязательных ежемесячных покупок и без вложений, можно без приглашений  http://1541.ru viber +380976131437  Скайп evg7773

104 ClydeJange ClydeJange | E-mail | Web | 3. srpna 2018 v 7:21 | Reagovat

Состояние окружающей нас среды во многом зависит от правильного использования природных ресурсов, которые даются человеку. Это касается и строительной деятельности. Подробнее об этом читайте на сайте <a href=http://beton-cement-ru.ru>beton-cement-ru.ru</a>

105 DavidReuct DavidReuct | E-mail | Web | 3. srpna 2018 v 13:30 | Reagovat

Рекомендую смотреть кино онлайн бесплатно в хорошем качестве, реально удобно

<a href=http://kino-look.ru/fantastika/>фильмы онлайн бесплатно в хорошем Подробно тут...</a>

106 Robertdeams Robertdeams | E-mail | Web | 4. srpna 2018 v 9:52 | Reagovat

http://otradny24.ru/forum/user/39591/

Предоставим Вам декоративные железобетонные ограды что будут служить вам 50 лет и больше. Все процессы можем сделать своими силами без переплат и потери времени. Уже после создания заказа забор будет стоять у вас уже спустя 10 дней. Без новых взносов и скрытых платежей, все что обговорили - стоимость остается без изменений. Данные предложения обеспечиваю опытом работы с 2006 года, с данного периода мы только расширяемся благодаря положительным рекомендациям наших покупателей.

107 kimberlyox3 kimberlyox3 | E-mail | Web | 4. srpna 2018 v 12:13 | Reagovat

Provocative representation shots    
http://condoms.erolove.in/?pictures.renee
  arab literary criticism terms dictionary(vocabulary) miley cyrus sex double greek sex artificial increasing strength of jaw muscle of human

108 Warrenbig Warrenbig | E-mail | Web | 5. srpna 2018 v 5:53 | Reagovat

REKLAMA!
Szukasz używanego lub nowego samochodu?
Sprawdź nowe ogłoszenia motoryzacyjne na <a href='https://samocholand.pl/'>samochody</a>.
Dodaj ogłoszenie samochodu, motocykla lub innego pojazdu na https://samocholand.pl/ za darmo.

109 Korot.Ira Korot.Ira | E-mail | Web | 5. srpna 2018 v 15:16 | Reagovat

Сервис по бронированию жилья Booking.com закрыл возможность онлайн-бронирования отелей в Крыму. При попытке зарезервировать отель, хостел или квартиру на полуострове на сайте появляется сообщение: «К сожалению, в данный момент на нашем сайте невозможно забронировать проживание в Крыму с целью отдыха».  

Русский букинг для Крыма mybookit.ru

110 Grigoriyhor Grigoriyhor | E-mail | Web | 5. srpna 2018 v 22:20 | Reagovat

<a href=http://releshop.ru/production/kabelnoe-oborudovanie/markirovochnoe-oborudovanie/markirovochnye-mashiny/LETATWIN-LM-550A-PC.html>Маркировочный кабельный принтер</a>
в Releshop появился : Маркировочный кабельный принтер LM-550 A/PC изготовления фирмы MAX Co. Ltd (Япония) для печати на ПВХ, термоусаживаемых и округлых трубках, самоклеющихся лентах и маркировочных пластинках (пластиковой неклеевой ленте).
Маркировка выполняется знаками латинского алфавита, цифрами, спецзнаками, кириллицей (через компь.тер).
Программируемый половинный надрез ПВХ трубки и ленты. Подготовительный просмотр варианта маркировки на мониторе.
Перенесение набранного текста с ПК в машину LM-550 A/PC исполняется при помощи USB кабеля или же USB носителя. Создание обозначений маркировки может происходить как на ПК с внедрением ПО Letatwin PC Editor (входит в набор поставки) или на клавиатуре кабельного принтера

111 bettyrb4 bettyrb4 | E-mail | Web | 6. srpna 2018 v 1:11 | Reagovat

Updated engagement call:
http://wayne.blogs.telrock.org

112 DmitriyGoacy DmitriyGoacy | E-mail | Web | 6. srpna 2018 v 2:50 | Reagovat

Минут пять разглядывал содержание сети интернет, неожиданно к своему удивлению обнаружил красивый ресурс. Вот гляньте: <a href=http://mirgam.net/>торрент игры без регистрации</a> . Для меня этот сайт показался очень привлекательным. Всех благ!

113 SergioPrext SergioPrext | E-mail | Web | 7. srpna 2018 v 1:25 | Reagovat

http://77a.lifevantage.com Why do people age and how can Protandim NRF 2 help slow that process? TrueScience Skincare Cream with Protandim Anti-Aging Formula is the best in peace. Buy, register ONLY for Canada, Australia, Hong Kong, Mexico, Thailand, Great Britain, USA

114 Zahardok Zahardok | E-mail | Web | 7. srpna 2018 v 16:00 | Reagovat

Всю ночь мониторил материалы сети интернет, и неожиданно к своему восторгу заметил неплохой веб-сайт. Ссылка на него: <a href=http://mirtorrents.net/>новые игры</a> . Для моих близких вышеуказанный сайт оказал незабываемое впечатление. Успехов всем!

115 GoodvinNopexemn GoodvinNopexemn | E-mail | Web | 8. srpna 2018 v 3:05 | Reagovat

игровые автоматы deluxe    3

<a href=http://igrovieavtomati.su/>играть в игровые автоматы в хорошем качестве</a>

116 Melvinraw Melvinraw | E-mail | 8. srpna 2018 v 5:57 | Reagovat

Judi Online Agen Bola Sbobet - Pada hari ini kami selaku agen portal betting terbaik memberikan pelayanan untuk membuka akun Sbobet online di Indonesia.

Agen Sbobet equivoque pernah mendapatkan sebuah penghargaan pada tahun 2010 yang diberikan oleh eGaming Rehash Magazine. Dan tepat di pergantian tahun 2011, masuk kedalam 50 daftar most prestigious operators yang diresmikan oleh eGaming Review.

<a href="http://167.114.87.240/judi-online-agen-bola-sbobet/">situs judi online</a>

117 Brucefib Brucefib | E-mail | Web | 8. srpna 2018 v 14:25 | Reagovat

This service helped to <a href=https://essay-zone.com/who-can-do-my-homework-assignment/>do my homework for me online</a> and not expensive

118 Morrisbow Morrisbow | E-mail | Web | 8. srpna 2018 v 20:46 | Reagovat

Laminine LPGN ?? Аналог ламинина AminoBoosters дешевле в 3-6 раз. В 1 капсуле AminoBoosters 400 мг, а  в Laminine 200.  Сырье, технология  д-ра Эскеланда - только разные названия.  Заработок без обязательных ежемесячных покупок и без вложений, можно без приглашений
Подробно на сайте http://1541.ru  viber +380976131437  Скайп evg7773

Analogue of Laminine AminoPure (AminoBoosters) are 3-6 times more affordable as Laminine by LPGN. To learn in Russian how to earn money in this projekt ( not mlm) and how to get a product at a price 4 times cheaper than Laminine, contact me on skype evg7773 http://1541.ru
English Buy http://1541.ru/rz1.html

Protandim Nrf2 в 1 миллион раз эффективнее любых антиоксидантов.
На базе Протандима Созданы удивительные крема антистарения для кожи. Они стали прорывом в мире антивозрастной косметики.
Смотрите на сайте http://1541.ru/cms/protandim-nrf1-2.php

119 wotMixail wotMixail | E-mail | Web | 9. srpna 2018 v 0:03 | Reagovat

Если у Вас: нет звука, нет сигнала или не работает HDMI...
Если Вам необходимы: ремонт блока питания, ремонт ТВ-тюнера или ремонт усилителя или (почти) любая другая процедура...

<a href=https://ledopi.ru><img src="http://servistas.ru/banners/tv/3tv022.gif"></a>

Телемастер с многолетним опытом РЕМОНТА ТЕЛЕВИЗОРОВ.
(9~2,6)7,9 7_8'5~2~7
Михаил

Работаю с марками: Samsung, Loewe, Vestel, Metz, Fujitsu, Avis, Aragon, Electrolux, Forensis, Lentel, Mirta, Westvision и всеми прочими...

Выезжаю так же в районы: Даниловская площадь, Ледово, Проспект Академика Сахарова, Кратово, как и по всей Москве

120 CarolTag CarolTag | E-mail | Web | 9. srpna 2018 v 1:07 | Reagovat

Мягкая черепица – современный кровельный материал с повышенными техническими характеристики, которые соответствуют практически всем заданным требованиям. Мягкая черепица может быть использована на крыше любого типа, но чаще применяется для кровли домов, коттеджей, загородных поместий, подробнее об этом читайте на сайте <a href=http://roofor.ru>roofor.ru</a>

121 gabrielash16 gabrielash16 | E-mail | Web | 9. srpna 2018 v 8:38 | Reagovat

Pron blog locality  
erotic writings erotic dreams erotic poetry erotic means sexy shop    
http://girlfriend.net.erolove.in/?maritza  
  erotic audio books youporn video xxx erotic calendar erotic pictures erotic breast feeding

122 MichaelOratt MichaelOratt | E-mail | Web | 14. srpna 2018 v 3:42 | Reagovat

check out this site <a href=https://rentaremotecomputer.com>rent a computer</a>

123 NikaSwobe NikaSwobe | E-mail | Web | 14. srpna 2018 v 21:10 | Reagovat

Несколько минут изучал материалы сети, при этом к своему восторгу увидел восхитительный ресурс. Посмотрите: <a href=http://prostitutkaspb78.com/rezultat-poiska/?slg=post&mdf_cat=17&page_mdf=192>проститутки с нормальными сиськами спб</a> . Для меня этот ресурс оказался весьма неплохим. Хорошего дня!

124 MichaelSaumn MichaelSaumn | E-mail | Web | 15. srpna 2018 v 17:26 | Reagovat

<a href=https://www.trackmessenger.org/>track messenger</a> - track messengerhacking messeges fb messenger, program + for hacking fb messenger

125 alanispat alanispat | E-mail | Web | 17. srpna 2018 v 7:44 | Reagovat

Hello everyone , I’m Alanis.
Welcome to my website . I started writing in  my early school years after a creative writing assignment for my English teacher. I did creative writing for several months  before I thought about doing something else.
I had always loved doing  research assignments because I’m passionate about learning. When you combine writing  skill  with a love of learning,  research paper  writing only makes sense as a job.
I’m passionate about  aiding the students of the future in their school career. When they  don’t have time for their paper , I am there to help.

Alanis –  Professional Academic Writer - <a href=http://www.global-web-research.com/>GlobalWebResearch</a> Company

126 maragun maragun | E-mail | Web | 20. srpna 2018 v 12:24 | Reagovat

Hello everyone , I’m Mara.
Welcome to my website . I started writing in middle school  after a creative writing assignment for my English teacher. I did creative writing  for a while before I thought about doing something else.
I had always loved doing  research assignments because I’m passionate about learning. When you combine writing  skill  with a love of learning,  research paper  writing only makes sense as a job.
I’m passionate about helping  the students of the future in their school career. When they  get too busy, I am there to help.

Mara – Writing Expert  - <a href=http://goodthingsgrow.com/>Goodthingsgrow</a> Confederation

127 AngeloWes AngeloWes | E-mail | 20. srpna 2018 v 17:01 | Reagovat

PTHC FORUM

Most CP Shortclip 2018 Not counting from Whip-round

http://vvv.unoforum.pro/?0-0

Incapacitated files 2000-2017CONK Restricted Anthology Choke-full 1201-1500 Files Cleft !!! HONOURABLE !!!!!

Siberian Mouse Gleaning

Extended to Modelkids Dvd 1 - 44 Close up showing

Arrogate a hankering to Anal Series 1 - 25 Snazzy showing !!!

https://qil.su/OYaoqM

Effusive in search Pic Dvd 1 - 50 Ballyhoo showing !!! INSTEAD OF ALL TO PARAMOUNT !!!!!

128 Joshuates Joshuates | E-mail | 22. srpna 2018 v 21:15 | Reagovat

Медицинскую помощь в Челябинске оказывают 38 муниципальных организаций, в которых в 2016 году работало 10 441 человек. Число больничных коек составляет 14 900. Челябинская областная клиническая больница была открыта в 1938 году и в данный момент состоит из 9 корпусов, консультативная поликлиника больницы ведёт приём по 32 специальностям. Областной онкологический диспансер, организованный в 1969 году, в данный момент оборудован кибер-ножом и ПЭТ-центром. В 2010 открыт центр сердечно-сосудистой хирургии, где за 2013 год высокотехнологичную помощь получили 5094 пациента. Также в городе функционирует областной ожоговый центр, открытый в 1978 году.

Особенно тревожным, по словам главврача онкодиспансера Андрея Важенина, стоит в городе заболеваемость раком с показателем в 402 человека на 100 тыс. населения, что выше общероссийского уровня на 15 %. Данный показатель является одним из самых высоких в России, заболеваемость за последние 20 лет выросла в 2 раза, продолжая расти ежегодно на 3 %. Неблагоприятная ситуация в городе и с заболеваемостью туберкулёзом, показатель которого в 2015 году подскочил на 12 % и составил 50,4 человека на 100 тыс. населения, что выше среднероссийского уровня на 20 %. Удручающая ситуация по заболеваемости ВИЧ — Челябинская область занимает пятое место среди регионов России по данному показателю, который в 2015 году вырос на 11 % и составил 63,9 человек на 100 тыс. населения, что выше на 20 % среднероссийского показателя. Средняя продолжительность жизни составляет 70,3 года (мужчины — 64,2 года, женщины — 76,2 года).
Подробнее читайте здесь:
http://www.mir74.ru/pozdravleniya/1790-pozdravljaem-s-dnem-rozhdenija.html

129 tanyaro60 tanyaro60 | E-mail | Web | 25. srpna 2018 v 2:48 | Reagovat

Perfectly started new occupation:
http://jeannine.web1.telrock.net

130 Brandongof Brandongof | E-mail | Web | 25. srpna 2018 v 10:29 | Reagovat

this link <a href=https://free-game-downloads.net/>free game downloads</a>

131 Romanjetry Romanjetry | E-mail | Web | 25. srpna 2018 v 14:14 | Reagovat

Недавно анализировал содержимое сети, случайно к своему удивлению увидел четкий веб-сайт. Вот посмотрите: https://www.google.gm/maps/d/u/1/viewer?mid=1zltUDPzuGR6HH4iFlTYmJoZiCCn3lg2f  . Для меня данный веб-сайт показался довольно нужным. Всего наилучшего!

132 karinauc18 karinauc18 | E-mail | Web | 27. srpna 2018 v 7:11 | Reagovat

Sexy shemales  
http://dickgirl.replyme.pw/?private-evelin
  blackshemale shemall pictures shemal free movies ebony tgirl movies shamle sex movies

133 esperanzaka60 esperanzaka60 | E-mail | Web | 27. srpna 2018 v 10:19 | Reagovat

Started untrodden sider's web stand out
http://assjob.tobuy.in/?gain.sydnie
erotic bedding erotic excerpts erotic pregnancy erotic hotel erotic shop

134 JustinTor JustinTor | E-mail | Web | 27. srpna 2018 v 12:49 | Reagovat

bin search
IIN checker
binlist
<a href=http://bins.su>bin search</a>
Bank Identification Number
Lookup bins

135 ThomasEnsuh ThomasEnsuh | E-mail | Web | 28. srpna 2018 v 4:30 | Reagovat

PTHC FORUM

Most beneficent CP Shortclip 2018 Aristocratic Garnering

http://vvv.unoforum.pro/?0-0

Olden files 2000-2017FEDERATION Chosen Whip-round As new 1201-1500 Files Vernissage !!! UNALIGNED !!!!!

Siberian Mouse Whip-round

With a parody on a yen recompense Modelkids Dvd 1 - 44 Move showing

Lust after Anal Series 1 - 25 Possibility !!!

Hanker assign proper for after Pic Dvd 1 - 50 Infantryman showing !!! EMANCIPATED !!!!!

136 aposutugof aposutugof | E-mail | 28. srpna 2018 v 7:38 | Reagovat

http:/// - .ankor <a href="http:///">.ankor</a>

137 henriettaca69 henriettaca69 | E-mail | Web | 29. srpna 2018 v 8:34 | Reagovat

My published project is top!
how to screenshot on android htc hottest giros images tv shows online 3d live wallpaper android download downloader apk for android
http://androidporn.blognet.pw/?mail.alissa
google android games download google play download free apk adult movies adult movies latest phones android android market not downloading

138 Nathanliege Nathanliege | E-mail | 30. srpna 2018 v 7:41 | Reagovat

PTHC FORUM

In the most trimmings symptomatic CP Shortclip 2018 Clannish Collecting

http://vvv.unoforum.pro/?0-0

http://l2u.su/q9d

l2u.su/q9d

Long-standing files 2000-2017COME THROUGH BE A MATCH FOR WITH INTO In salmagundi Amassing Engrossed 1201-1500 Files Forward showing

Siberian Mouse Assemblage

Take first prize in a hankering after Modelkids Dvd 1 - 44 Support showing

Zealously readies someone is uneasy Anal Series 1 - 25 Vernissage !!!

Ravenousness in earnings Pic Dvd 1 - 50 Non-public showing !!!

139 Andrewdag Andrewdag | E-mail | 31. srpna 2018 v 3:24 | Reagovat

Поможем исправить проблему с видеокартой

Atikmdag patcher 1.4.7. - патчер убирающий ошибку после перепрошивки видеокарты:
https://www.youtube.com/watch?v=n6Daw77aopE
https://www.youtube.com/watch?v=n6Daw77aopE
https://www.youtube.com/watch?v=n6Daw77aopE
_____________________________________________________________________
Recent changes:
1.4.7: Fixed hashrate
1.4.6: Find new HDMI-DVI limit.
1.4.5: Updated for 17.4.1. Find new DP-DVI/HDMI limit.
1.4.4: Find BIOS signature check.
1.4.3: Fixed HBlank limit for 16.12.1.
1.4.2: Find 56 horizontal blanking (HBlank) limit.
1.4.1: Fixed an issue that prevented the driver from loading correctly with earlier versions of Windows 10. This does not affect the anniversary update.
1.4.0: Updated for 16.9.1. Changed the way the driver is located and patched. Replaced 640x480 limit with low-resolution limit. Fixed VGA limit for 32-bit.
1.3.6: Find 10-resolution limit for Radeon Settings.
1.3.5: Updated for 15.11 Crimson. Find 640x480 limit for Radeon Settings.
1.3.4: Try to improve finding DVI/HDMI limit for newer drivers. Removed blue screen workaround for 14.6/14.7.
1.3.3: Updated for 15.3. Fix ed DVI/HDMI limit for 32-bit.
1.3.2: Updated for 15.2. Fixed DVI/HDMI limit for 64-bit.
1.3.1: Find 297 MHz HDMI 1.3+ limits. Run 3 times to properly repatch an existing installation. 1.3: Removed blue screen workaround for 14.9. Fall back to self-signing if signing fails.
1.2.7: Attempt to work around some antivirus false positives. Repatching is not necessary.
1.2.6: Fixed AMD APP encoding for 14.6.
1.2.5: Updated for 14.6. Fixed TMDS and VGA limits. Implemented workaround for SYSTEM_SERVICE_EXCEPTION blue screens.
1.2.4: Updated for 14.4. Fixed SL limit on DL-DVI.
1.2.3: Updated for 13.30 and upcoming 14.x releases.
1.2.2: Find new HDMI limit for 12.9+.
1.2.1: Find 400 MHz VGA limit.
1.2: Test mode no longer required.

140 virginiaxw69 virginiaxw69 | E-mail | Web | 1. září 2018 v 9:04 | Reagovat

Delivered pictures  
free erotic ebooks best erotic novel erotic romance books indian erotic art pornography free videos    
http://selfshots.erolove.in/?breana  
  pornography for free the erotic networks erotic photograpy victorian erotic megan fox erotic

141 caseydn4 caseydn4 | E-mail | Web | 4. září 2018 v 2:00 | Reagovat

Fresh home bellhop as project:
http://phillip.projects.telrock.org

142 Alinabefeanetrax Alinabefeanetrax | E-mail | 5. září 2018 v 4:50 | Reagovat

Excellent!
Respect the author!
By the way interesting reviews also found here ...<a href=https://technology4you.website/category/smartphone-reviews/>Smartphone Reviews</a>

143 klaudiaco klaudiaco | E-mail | Web | 7. září 2018 v 4:29 | Reagovat

My name is Klaudia Cooper. And I am a professional academic writer with many years of experience in writing.

My interest is to solve problems related to writing. And I have been doing it for many years. I have been with several groups as a volunteer and have assisted   in many ways.
My love for writing has no end. It is like the air we breathe, something I cherish with all my being. I am a full-time writer who started at an early age.
I’m happy that I`ve already sold several copies of my poems in different countries like France and others too numerous to mention.
I also work in a company that provides assistance to many people from different parts of the world. People always come to me because I work no matter how complex their projects are. I help them to save energy, because I feel fulfilled when people come to me for writing help.

Professional academic Writer – Klaudia Cooper - <a href=http://www.jewishcouncil.info/>Jewishcouncil</a> Company

144 Robertphopy Robertphopy | E-mail | Web | 7. září 2018 v 7:07 | Reagovat

<a href=https://www.casinotop.info/forums/casino-affiliate-programs/>affiliate casino forums</a> - slots by providers, online slots reviews.

145 zerenault zerenault | E-mail | Web | 7. září 2018 v 21:52 | Reagovat

https://fishki.net/?referral=1601911 - фИШКИ НЕТ  САЙТ ХОРОШЕГО НАСТРОЕНИЯ

фИШКИ НЕТ!  ТУТ МОЖНО ЗАРАБОТАТЬ И ПОДНЯТЬ НАСТРОЕНИЕ! РАЗВЛЕКАТЕЛЬНЫЙ САЙТ.

146 Transwefs Transwefs | E-mail | Web | 8. září 2018 v 0:08 | Reagovat

Международное бюро переводов SLOOVO выполняет переводы любой сложности | The international translation agency SLOOVO performs translations of any complexity  
<a href=https://sloovo.com/ru/perevod/nauchnye-stati.php>статья перевод</a>

Компания Sloovo успешно существует на рынке более 5 лет. За такой не продолжительный период времени компания хорошо зарекомендовала себя в сфере оказания лингвистических услуг по всему миру, как одна из тысяч компаний, оказывающих схожие услуги, по качеству оказываемых услуг частным лицам, а также юридическим лицам и ИП.

147 ladonnaxy11 ladonnaxy11 | E-mail | Web | 8. září 2018 v 16:10 | Reagovat

Prepare servant moved:
http://dream.girls.galls.sexgalleries.top

148 VitaliyThulp VitaliyThulp | E-mail | Web | 9. září 2018 v 21:30 | Reagovat

Немало осматривал содержание инет, при этом к своему восторгу обнаружил лучший ресурс. Я про него: <a href=http://sheffa.ru/086-vpk>Справка 086у</a> . Для меня данный сайт произвел радостное впечатление. Успехов всем!

149 VladimirSnula VladimirSnula | E-mail | Web | 9. září 2018 v 21:52 | Reagovat

Пару часов назад познавал данные сети, случайно к своему удивлению обнаружил восхитительный веб-сайт. Смотрите: <a href=http://zalesami.ru/>Купить больничный</a> . Для нас этот вебсайт явился очень нужным. До свидания!

150 SergioPrext SergioPrext | E-mail | 10. září 2018 v 3:47 | Reagovat

Если Вам спасли Жизнь и Вы желаете в Знак Благодарности Заказать Орден для Спасителя ( врач, пожарный и т.д.) обращайтесь http://spaszhizny.ru/ и По Вашему представлению мы вносим имя награжденного в список кавалеров ордена.Tel. или WhatsApp +7(985)952-0864

151 OrlandoGoage OrlandoGoage | E-mail | Web | 10. září 2018 v 15:49 | Reagovat

喜多福,乾拌麵,拌麵,乾麵,呷什麵,關廟麵,手工麵,手作麵,沙茶咖哩,川味麻辣 牛肉風味,油蔥香菇,香蒜麻醬,紅油烏醋,麻辣麻醬,川味麻辣,團購美食,sidofu,日曬麵條,古法手工精製,日光自然曬乾                       https://www.sidofu.net/

152 normanschr normanschr | E-mail | Web | 12. září 2018 v 4:59 | Reagovat

Hello guys, I am Norman Schroeder an expert in report writing.

I love solving people’s problems and make them happy. That is what I have been doing for many years now.
I have been writing since I was 12 years old and never knew it would turn out to be a full-time career. I have also been able to manage several projects that involves writing. And I worked in three organizations as a volunteer to assist people.My interest has always been to help people succeed. And I go the extra mile to make that happen.
I enjoy writing books and have helped people from countries like UK.
I work with a company whose mission is to provide quality writing and make people happy. In fact, many people come to me for professional help on a daily basis because they know I always deliver. And I will continue to provide nothing but the best to build trust like I have been doing for the past few years.

Expert academic writer - Norman Schroeder - <a href=http://jlmaccountingservices.com/>Jlmaccountingservices</a> Corps

153 Gerardwipse Gerardwipse | E-mail | Web | 12. září 2018 v 19:05 | Reagovat

перец калифорнийское чудо характеристика    <a href=http://nalatty.com/garden/perec-kalifornijskoe-chudo-opisanie-sorta-foto-otzyvy/>http://nalatty.com/garden/perec-kalifornijskoe-chudo-opisanie-sorta-foto-otzyvy/</a>

154 curtisnh16 curtisnh16 | E-mail | Web | 13. září 2018 v 8:53 | Reagovat

New domestic bellhop as project:
http://lina.blogs.telrock.org

155 SergioPrext SergioPrext | E-mail | 14. září 2018 v 11:09 | Reagovat

Analogue of Laminine AminoBoosters are 3-7 times more affordable as Laminine by LPGN. http://www.getyourboomback.com/#_l_2ox To learn how to get a product, contact me at t.+12487304178 Skype tatyana.kondratyeva2

156 MathewFenue MathewFenue | E-mail | Web | Neděle v 10:31 | Reagovat

<a href=https://www.affiliate-programs.biz/desktop-mobile-traffic/>Desktop vs mobile traffic in Affiliate Marketing</a> - bloggers affiliate marketing, the list of the best CPA affiliate networks

157 Jamesvex Jamesvex | E-mail | Web | Neděle v 23:39 | Reagovat

Прошлой ночью просматривал данные инет, и неожиданно к своему восторгу увидел нужный ресурс. Вот: <a href=http://pornoston.com/>Porno movies</a> . Для нас вышеуказанный сайт показался довольно полезным. Всем пока!

158 Morrisbow Morrisbow | E-mail | Úterý v 9:54 | Reagovat

Награди своего врача! http://spaszhizny.ru/ Лично Вы принимаете решение о награждении и награждаете. По Вашему представлению мы вносим имя награжденного в список кавалеров ордена. Кавалером ордена может стать любой человек, которого спасенный считает своим спасителем: врач, пожарный, летчик, успешно совершивший аварийную посадку и т.д..  Tel. или WhatsApp +7(985)952-0864

159 polacas polacas | E-mail | Web | Úterý v 10:46 | Reagovat

I’m an expert writer who loves to bring smiles to people's face.

Writing is what I do for a living and I am so passionate about this. I have worked with several organizations whose goal is to help people solve problems.
I love traveling and have visited several countries in the past few years.
I’m happy to have written several books that have contributed positively to the lives of many. My works are available in several parts of the world. And I’m currently working with companies that help people save time. Being a part of this team has open more opportunities for me to excel as a writer. I have worked with different people and met many clients as a writer.
I can handle any kind of writing project and provide nothing but the best. People come to me all the time to ask if I can solve their writing problems and I accept. I find pleasure in helping them to solve their problems as a professional.

Professional Academic Writer – Pola Cassidy - <a href=http://keithekiss.com/>Keithekiss</a> Band

160 Jamesrab Jamesrab | E-mail | Středa v 5:16 | Reagovat

http://bbs.gaibar.com/space-uid-176455.html

161 WilliamHek WilliamHek | E-mail | Web | Středa v 16:11 | Reagovat

http://mic-shop.com/ 【揚歌-教學麥克風直營店】官方線上購物網站─JM-180B有線麥克風擴音器│無線麥克風擴音器│揚歌小蜜蜂│專營教學麥克風及教學擴音器 – 關於自有品牌揚歌-專營教學用麥克風

162 Igordor Igordor | E-mail | Web | Čtvrtek v 21:13 | Reagovat

Целый час просматривал содержание сети, при этом к своему восторгу заметил поучительный ресурс. А вот и он: <a href=http://gebert.ru/s/pvc-lining/>http://gebert.ru/s/pvc-lining/</a> . Для нас этот сайт явился довольно привлекательным. До свидания!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama